Galeria zdjęć
Sezon 2013-2014 !
w biały dzień

nocka przed nami

wypozyczalnia
 
                                                         
 
Partnerzy
 
INFORMACJE O FIRMIE

    Działalność związaną ze sportami zimowymi prowadzimy od roku 1993. Reprezentujemy firmę o charakterze rodzinnym. Kultywujemy tradycje związane z tym terenem i jego walorami.
   Z początku była  to tylko dzierżawa wyciągu na stoku , póżniej  wypożyczalnia i  wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, instruktaże i szkolenia narciarskie aż w końcu spełniły się marzenia i  reaktywowaliśmy  stok narciarski po długim czasie jego nie istnienia. Stworzona przez nas Stacja Narciarska to narazie obiekt  z dwoma wyciągami - dla średnio zaawansowanych i chcących podjąć naukę jazdy na nartach i snowboardzie !  

plakat z 1971 roku.
Drugi wyciąg w Karpaczu a pierwszy na KARPATCE
 

Wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do narciarstwa sprawiło , że naprawdę pięknym jest robić to co się lubi i co człowieka satysfakcjonuje.                    Dzięki sporej naszej  wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu przy budowie   Stacji Narciarskiej  zyskaliśmy zaufanie czeskiego  producenta wyciągów narciarskich.  Efektem naszej współpracy jest   podpisana umowa na reprezentowanie- przedstawicielstwo handlowe  Firmy "Moment" spol.s r.o. ZLIN    na  rynku  Polskim  w dziedzinie  dystrybucji i pozyskiwaniu kontaktów handlowych  na talerzykowe  wyciągi narciarskie o   hydraulicznym naciągu liny nośnej.

 

Więcej informacji w sprawie wyciagów można zasięgnąć telefonicznie lub  kontakt e-mail:    bądź na www.moment.zlin.cz  w zakładce VLEKY KV-400 

Partnerzy z drugiej strony Śnieżki
W trakcie montażu

Powered by Programuj.pl .::. Nowy stok narciarski w Karpaczu przy ulicy Myśliwskiej Karpacz-Ski